AGNIESZKA CUPRYŚ-WILK

Jestem absolwentką wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w moim rodzinnym Krakowie. Dyplom uzyskałam w 2002 roku w pracowni Prof. Tadeusza Kwaka.
W pracy bardzo dużą wagę przywiązuję do  funkcjonalności,  dbam o detale i w sposób przemyślany dobieram barwy i materiały.  Ważne są dla mnie dobre proporcje i harmonia projektowanego wnętrza lub mebli. Szukam ciekawych rozwiązań i chcę aby człowiek dobrze czuł się w danej przestrzeni. Wierzę, że to czym się otaczamy ma ogromne znaczenie. 
Staram się wsłuchać w oczekiwania Klientów, by stworzyć projekty satysfakcjonujące obie strony i zwieńczone udaną realizacją. Dzięki temu też pracuję w różnych stylistykach i ta zmienność pozwala mi na ciągły rozwój. 


W latach ubiegłych współpracowałam w zakresie wystawiennictwa z Muzeum Historycznym Miasta Krakowa oraz z firmą Triada Design, przy realizacji wystaw w Zamku Królewskim
na Wawelu. W latach 2007-2009 zajmowałam się organizacją pracy polskiego oddziału biura architekta Claudio Nardi, autora projektu Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie.
Jestem laureatką konkursów projektowych w Polsce i zagranicą. Znam język włoski i angielski.
W pracy projektowej czasem wspiera mnie tata - architekt wnętrz, profesor na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz mąż, także absolwent tego samego wydziału, projektant mebli, który pracę projektową łączy z prowadzeniem firmy, zajmującej się wykonawstwem mebli - MAVI FORMA www.maviforma.pl
Using Format